Paka dla Schroniaka

Akcja "Paka dla Schroniaka". Informacja na Blogu. Zapraszam serdecznie!

Paka dla Schroniaka

Drodzy Psiarze i Kociarze!

Przyszedł czas, aby pomyśleć nie tylko o własnych czworonożnych przyjaciołach, ale także tych, które niestety nie zaznają na co dzień tyle szczęścia. Pozostawione przez właścicieli muszą borykać się z samotnością, tęsknotą i nudą. Czas to zmienić! Chcemy pomóc zwierzętom, które najbardziej tego potrzebują. Rozweselić je i podarować im symboliczne kwoty, za które można zakupić wartościowe smakołyki, rozwijające zabawki oraz inne niezbędne artykuły.

Rozpoczynamy akcję Paka dla Schroniaka!

Szukacie dobrej karmy dla pupila? Nierzadko dołączone są do nich różnego rodzaju gratisy, takie jak piłki, szarpaki, a także drobne smakołyki. A gdyby tak sprawić, aby takie prezenty trafiały również do podopiecznych schronisk dla zwierząt? Spróbujmy podarować im takie właśnie "gratisy" - drobne kwoty od każdego, kto kupuje zdrową i smaczną karmę w naszym sklepie!

Na czym polega akcja Paka Dla Schroniaka?

Paka dla Schroniaka to wirtualna akcja, do której może dołączyć każdy! To bardzo proste: Wy kupujecie sprawdzoną, ulubioną karmę dla swojego pupila, a my przekazujemy odpowiednią kwotę do wskazanego przez Was schroniska lub fundacji. I już! Przykładowo, przy zakupie produktów z naszego sklepu w wysokości 200 zł przekazujemy 10 zł dla potrzebujących zwierzaków.

Wybór miejsca należy do Was!

Możecie wskazać dowolne miejsce, które wymaga dodatkowego wsparcia w opiece nad potrzebującymi zwierzętami (adres oraz nr konta należy wskazać w "Wiadomość do mnie"). Możecie również zdać się na nas - współpracujemy z dwoma miejscami, które z pewnością będą zachwycone z otrzymanej pomocy. To Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt we Wrocławiu przy ul. Ślazowej 2 oraz Fundacja "Dom dla Kundelka" przy ul. Adama Mickiewicza 26a w Poddębicach (w odpowiedzi otrzymacie ode mnie wiadomość zwrotną, w której znajdzie się kopia przelewu z numerem aukcji lub indywidualnym numerem zamówienia w sklepie, od której przekazana została darowizna).

Udział w akcji jest łatwy, wygodny i bezproblemowy – serdecznie zachęcam do pomocy! Zaproście do akcji także innych Psiarzy, Kociarzy i Zwierzolubnych. To właśnie Wy sprawicie, że potrzebujące zwierzaki będą najedzone i szczęśliwe!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl